O firmie

• Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniową, założoną w 2001 roku. Zajmujemy się szkoleniami z branży beauty oraz marketingu dodatkowo wprowadziliśmy sprzedaż akcesoriów niezbędnych do pracy po skończonych szkoleniach.. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów do makijażu permanentnego. W gronie naszych klientów znajdują się odbiorcy hurtowi, salony kosmetyczne oraz wciąż powiększająca się rzesza odbiorców detalicznych.

• Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe, pełnowartościowe i oryginalne. Zostały zakupione w legalnym, ewidencjonowanym obrocie handlowym.

        W trosce o dobro klienta w naszej ofercie znaleźć można towary handlowe tylko najwyższej jakości. Wciąż udoskonalamy poziom świadczonych usług w celu utrzymania wysokich standardów obsługi klienta. Staramy się, aby każdy potencjalny klient dokonujący u nas zakupów był z nich bezwzględnie zadowolony.

 

        Jeśli nurtują cię pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Napisz na adres:
Postaramy się pomóc, doradzimy w kwestii wyboru produktów itp.

 

 

 

Dlaczego warto robić u nas zakupy:

• WYGODA - ofertę możesz spokojnie przeglądać w domu, o dowolnej porze dnia, bez pośpiechu,

• SZYBKOŚĆ - zamówienie składasz w ciągu kilku minut, czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 1 do 3 dni roboczych,

• SWOBODA - u nas możesz oglądać i kupować produkty non-stop, nasz sklep działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok,

• BEZPIECZEŃSTWO - dane osobowe i informacje o zakupach są poufne i nie są przekazywane osobom trzecim,

• ZADOWOLENIE – oferowany towar jest nowy i wysokiej jakości, istnieje prawo zwrotu nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki na podstawie Ustawy.

 

Oznaczenie przedsiębiorcy:
Aden Akademia Szkoleń i usług Kosmetycznych Agnieszka Seńska ul. Krasińskiego 15A/1, 50-401 Wrocław
NIP: 9131178944