Pastel Brows - szkolenie indywidualne dla początkujących

6 765,00 zł
Brutto

Szkolenie ma na celu naukę pigmentacji brwi metodą  PASTEL BROWS. Dzięki naszemu szkoleniu zdobędziesz nowe kompetencje zawodowe oraz uzupełnisz swoją wiedzę. Szkolenie przeprowadza Agnieszka Seńska Mistrzyni Polski i Świata w makijażu permanentnym 2018.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Polityka dostawy

 

Polityka zwrotów

Szkolenie ma na celu naukę pigmentacji brwi metodą  PASTEL BROWS. Dzięki naszemu szkoleniu zdobędziesz nowe kompetencje zawodowe oraz uzupełnisz swoją wiedzę. Szkolenie przeprowadza Agnieszka Seńska Mistrzyni Polski i Świata w makijażu permanentnym 2018.

Tryb indywidualny zapewni Ci skoncentrowanie całej uwagi trenera na Tobie, dzięki czemu już na samym początku zostaną skorygowane wszystkie błędy.

Podczas szkolenia wykonasz pigmentację na 4 modelkach co niesie za sobą opanowanie pigmentacji w praktyce, abyś po zakończonym szkoleniu była pewna swoich umiejętności. Kursantki po zakończeniu naszego szkolenia bez problemu wchodzą w świat PMU. Szkolenie indywidualne to również  dopasowane do Twoich zdolności tępo, każdy uczy się w inny sposób i odpowiednie tępo nauki jest bardzo ważne aby w sposób bezstresowy zakończyć szkolenie z nowymi umiejętnościami. Dzięki szkoleniu indywidualnemu, trenerka poświęci Ci dokładnie tyle czasu ile potrzebujesz na część teoretyczną oraz praktyczną.

Zostaniesz wciągnięta do programu po-szkoleniowego i przez 6 msc będziesz mogła konsultować się w sprawach pigmentacji. Dodatkowo prowadzimy grupę wsparcia po-szkoleniowego dla naszych kursantów. Dzięki nam Twoja nauka stanie się jasna, klarowna i przyjemna. Zajęcia teoretyczne są skrócone do minimum abyś swój czas poświęciła na praktyczną naukę. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje skrypt szkoleniowy który będzie pomocą po zakończonym szkoleniu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz nasze szkolenie już dzisiaj.

W skład szkolenia wchodzi pigmentacja:

- Pastel Brows

INFORMACJE OGÓLNE

Ilość dni: BASIC 3 dni

Wymiar godzinowy: BASIC 24 godziny

Uczestnicy: tylko 1 osoba pod ciągłą opieką szkoleniowca

Cena BASIC: indywidualne 5500 PLN

Wymagania: BACIS: brak wymagań dla uczestników szkolenia

Cena szkolenia obejmuje:

- 3 dni indywidualnego szkolenia,

- materiały szkoleniowe,

- skrypt szkoleniowy,

- materiały eksploatacyjne (sprzęt, pigmenty, moduły / igły, znieczulenie)

- certyfikat ukończenia kursu

- wsparcie poszkoleniowe 6 msc

DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ

Skorzystaj z dofinansowania na nasze szkolenia.

Nasza placówka posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) oraz Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Oznacza to, że możesz otrzymać dofinansowanie na szkolenie z Urzędu Pracy (do 100%) lub Funduszy Europejskich (do 80%)!

Pomożemy Ci przygotować wniosek oraz wybrać odpowiedni program.

ZAPŁAĆ ZA SZKOLENIE NA RATY

Dzięki systemowi płatności ratalnych, szkolenie nie nadwyręży Twojego budżetu a Ty będziesz mogła szybko wprowadzić nowe usługi do swojego salonu.

WYBIERZ SZKOLENIE Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I ZAINWESTUJ W SWÓJ ROZWÓJ ZAWODOWY.

 


99 Przedmioty

Specyficzne kody